SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Stattena IF
glädje · delaktighet · respekt · inkluderande
Kommande matcher
AUGUSTI 2021
 
07
15:00
lör
15:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Stattena IF vit - Högaborgs BK vit
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Stattena IF 1 - Helsingborgs IF vit
  -      
08
11:00
sön
11:00    
F10/9 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F10/9 » 
Stattena IF - Eskilsminne IF vit
  -      
08
11:00
sön
11:00    
P15/14, Olympiafältet plan 8
P15/14 » 
Stattena IF - Ängelholms FF
  -      
08
11:30
sön
11:30    
Dam, Bortamatch/cup
Dam » 
Jonstorp - Stattena IF
  -      
08
12:00
sön
12:00    
P12, Olympiafältet plan 10
P12 » 
Stattena IF - Eskilsminne
  -      
08
14:00
sön
14:00    
P13, Olympiafältet plan 8
P13 » 
Stattena IF - Ängelholms FF
  -      
08
15:00
sön
15:00    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Helsingborgs Östra IF  -      
 
13
18:30
fre
18:30    
F15/14 , Strövelstorps IP A-plan 9-manna
Strövelstorps GIF (9m9) - Stattena IF (9m9)  -      
13
19:00
fre
19:00    
P15/14, Hedens IP
P15/14 » 
Ramlösa Södra IF - Stattena IF
  -      
14
09:45
lör
09:45    
F13-11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F13-11 » 
Stattena IF (7m7) - Teckomatorps SK
  -      
14
11:00
lör
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF - Spanska Akademin FF
  -      
14
14:00
lör
14:00    
P10, Rydebäcks IP
P10 » 
Fortuna FF svart - Stattena IF 1
  -      
14
15:00
lör
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Landskrona BoIS
  -      
14
15:00
lör
15:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Stattena IF blå - Åstorps FF vit
  -      
14
15:00
lör
15:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF - Högaborgs BK
  -      
15
11:00
sön
11:00    
P13, Exercisfältet C-plan 9-manna
P13 » 
IK Wormo - Stattena IF vit
  -      
15
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF blå - Grevie GIK/Förslövs IF/Västra Karups IK
  -      
15
11:00
sön
11:00    
P9/8, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P9/8 » 
Stattena IF - Spanska Akademin FF
  -      
15
16:00
sön
16:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF blå - IK Wormo vit
  -      
 
16
18:30
mån
18:30    
Herr Akademi, Stendösvallen A-plan
Gantofta IF - Stattena IF/Stattena IF Akademi  -      
20
19:30
fre
19:30    
Dam, Olympiafältet Plan 9
Dam » 
Helsingborgs IF - Stattena IF
  -      
21
09:30
lör
09:30    
P11, Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
P11 » 
Höganäs BK blå - Stattena IF
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P11, Norrvalla IP
P11 » 
Kullavägens BK - Stattena IF blå
  -      
21
12:30
lör
12:30    
F13-11, Laröds IP C-plan, konstgräs 7-manna
F13-11 » 
Hittarps IK röd - Stattena IF (7m7)
  -      
21
15:00
lör
15:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Stattena IF vit - Kågeröds BoIF /Röstånga IS
  -      
22
11:00
sön
11:00    
F10/9 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F10/9 » 
Stattena IF - Asmundtorps IF
  -      
22
12:00
sön
12:00    
P12, Höganäs Sportcenter Plan Syd B1 7-manna
P12 » 
Höganäs BK röd - Stattena IF
  -      
22
13:00
sön
13:00    
P13, Filborna IP 4
P13 » 
Spanska Akademin FF - Stattena IF blå
  -      
22
14:00
sön
14:00    
F15/14 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF (9m9) - Svalövs BK/Röstånga IS  -      
22
15:00
sön
15:00    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Ilyrien IF  -      
22
17:00
sön
17:00    
P15/14, Olympiafältet Plan 9
P15/14 » 
Stattena IF - Trollenäs IF
  -      
 
25
18:00
ons
18:00    
P12, Munka IP C-plan 7-manna 2
P12 » 
Munka Ljungby IF - Stattena IF blå
  -      
28
09:30
lör
09:30    
P9/8, Vejby IP 5-manna
P9/8 » 
Vejby IF blå - Stattena IF
  -      
28
09:45
lör
09:45    
F13-11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F13-11 » 
Stattena IF (7m7) - Råå IF ljusblå
  -      
28
11:00
lör
11:00    
F15/14 , Vikvalla C-plan
Vikens IK - Stattena IF (9m9)  -      
28
11:00
lör
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF - Helsingborg City FC
  -      
28
14:30
lör
14:30    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Stattena IF blå - Höganäs BK
  -      
28
15:00
lör
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Askeröds IF
  -      
28
15:00
lör
15:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF - IK Wormo
  -      
29
10:00
sön
10:00    
P10, Toftavallen B-plan 7-manna 2
P10 » 
Ödåkra IF grön - Stattena IF 1
  -      
29
11:00
sön
11:00    
F10/9 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F10/9 » 
Stattena IF - Vejby IF
  -      
29
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF blå - Perstorp Bälinge IK
  -      
29
16:00
sön
16:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF blå - Ramlösa Södra IF blå
  -      
29
17:00
sön
17:00    
P15/14, Olympiafältet Plan 9
P15/14 » 
Stattena IF - Svalövs BK/Kågeröds BoIF
  -      
29
17:00
sön
17:00    
P13, Ljungavallen 9-manna
P13 » 
Ljungbyheds IF - Stattena IF vit
  -      
 
30
19:15
mån
19:15    
Herr Akademi, Åbyvallen, Klippan B-plan
Klippans Förenade FF - Stattena IF/Stattena IF Akademi  -      
SEPTEMBER 2021
 
03
18:30
fre
18:30    
P12, Åbyvallen, Klippan B-plan 9-manna
P12 » 
Klippans Förenade FF - Stattena IF
  -      
03
19:00
fre
19:00    
P15/14, Färs & Frosta Arena, Höör B-plan
P15/14 » 
Höörs IS vit - Stattena IF
  -      
04
11:00
lör
11:00    
F13-11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F13-11 » 
Stattena IF (7m7) - Allerums GIF
  -      
04
12:30
lör
12:30    
P12, Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P12 » 
Ramlösa Södra IF svart - Stattena IF blå
  -      
04
15:00
lör
15:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Stattena IF vit - Maglasäte IF
  -      
05
10:00
sön
10:00    
F10/9 , Odenvallen A-plan 7-manna 1
F10/9 » 
Röstånga IS - Stattena IF
  -      
05
10:30
sön
10:30    
P13, Örebäcksvallen A-plan 9-manna
P13 » 
Båstads GIF vit - Stattena IF blå
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P11, Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P11 » 
Ramlösa Södra IF svart - Stattena IF
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Stattena IF 1 - Brunnby FF vit
  -      
05
11:00
sön
11:00    
P9/8, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P9/8 » 
Stattena IF - Ödåkra IF röd
  -      
05
13:00
sön
13:00    
Dam, Åvallen Marieholm A-plan
Dam » 
Marieholms IS - Stattena IF
  -      
05
14:00
sön
14:00    
F15/14 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF (9m9) - Billesholms IK  -      
05
16:00
sön
16:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF blå - Ängelholms FF vit
  -      
 
08
19:30
ons
19:30    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Kävlinge Harrie FF  -      
10
18:30
fre
18:30    
F15/14 , Exercisfältet konstgräs
IK Wormo - Stattena IF (9m9)  -      
10
19:00
fre
19:00    
Dam, Bortamatch/cup
Dam » 
Helsingborgs FF - Stattena IF
  -      
11
10:30
lör
10:30    
P9/8, Uggleplan, Perstorp A-plan 5-manna 2
P9/8 » 
Perstorp Bälinge IK vit - Stattena IF
  -      
11
11:00
lör
11:00    
F13-11, Västergårds IP 2
F13-11 » 
Eskilsminne IF gul - Stattena IF (7m7)
  -      
11
11:00
lör
11:00    
P13, Vidablick IP A-plan 9-manna
P13 » 
Mörarps IF - Stattena IF vit
  -      
11
13:00
lör
13:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF - Ekets GoIF röd
  -      
11
15:00
lör
15:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF - Råå IF blå
  -      
12
sön
00:00    
Herr Akademi, Bortamatch/cup
Medina IF - Stattena IF/Stattena IF Akademi  -      
12
11:00
sön
11:00    
F10/9 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
F10/9 » 
Stattena IF - Munka Ljungby IF
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF blå - Skånes Fagerhults IF
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Stattena IF 1 - Ramlösa Södra IF röd
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P11, Vikvalla B-plan 7-manna 2
P11 » 
Vikens IK blå - Stattena IF blå
  -      
12
14:30
sön
14:30    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Stattena IF blå - Helsingborgs IF blå
  -      
12
17:00
sön
17:00    
P15/14, Olympiafältet Plan 9
P15/14 » 
Stattena IF - IK Wormo
  -      
 
18
10:30
lör
10:30    
F10/9 , Örbyvallen B-plan 7-manna 1
F10/9 » 
Fortuna FF röd - Stattena IF
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF - Hittarps IK vit
  -      
18
12:30
lör
12:30    
P10, Laröds IP E-plan
P10 » 
Hittarps IK blå - Stattena IF 1
  -      
18
15:00
lör
15:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Stattena IF vit - Ramlösa Södra IF
  -      
18
15:00
lör
15:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF - IK Wormo blå
  -      
19
10:45
sön
10:45    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF blå - Vejby IF orange
  -      
19
11:00
sön
11:00    
F13-11, Teckomatorps IP, konstgräs 9-manna
F13-11 » 
Teckomatorps SK - Stattena IF (7m7)
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P9/8, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P9/8 » 
Stattena IF - Allerums GIF
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Stattena IF blå - Eskilsminne IF blå
  -      
19
14:00
sön
14:00    
F15/14 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF (9m9) - Skäldervikens IF  -      
19
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Röstånga IS
  -      
19
16:00
sön
16:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF blå - Åstorps FF vit
  -      
19
17:00
sön
17:00    
P15/14, Olympiafältet Plan 9
P15/14 » 
Stattena IF - Ramlösa Södra IF
  -      
 
22
19:30
ons
19:30    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Hyllinge GIF  -      
22
19:30
ons
19:30    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Perstorp Bälinge IK  -      
24
18:30
fre
18:30    
P13, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
P13 » 
Ramlösa Södra IF vit - Stattena IF blå
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P11, Svalövs IP 7-manna
P11 » 
Svalövs BK gul - Stattena IF
  -      
25
10:30
lör
10:30    
P15/14, Trollevallen A-plan
P15/14 » 
Trollenäs IF - Stattena IF
  -      
25
11:30
lör
11:30    
P12, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
P12 » 
Ängelholms FF blå - Stattena IF
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P12, Ryavallen C-plan
P12 » 
Ekets GoIF vit - Stattena IF blå
  -      
25
14:30
lör
14:30    
F13-11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F13-11 » 
Stattena IF (7m7) - Hittarps IK röd
  -      
26
sön
00:00    
P13, Bortamatch/cup
P13 » 
Allerums GIF - Stattena IF blå
  -      
26
09:30
sön
09:30    
P9/8, Brunnbyvallen B-plan 5-manna
P9/8 » 
Brunnby FF - Stattena IF
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P11, Bortamatch/cup
P11 » 
Gantofta IF blå - Stattena IF blå
  -      
26
11:00
sön
11:00    
F15/14 , Bjärshögs IP Plan 3 9-manna
Åstorps FF (9m9) - Stattena IF (9m9)  -      
26
11:00
sön
11:00    
F10/9 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F10/9 » 
Stattena IF - Båstads GIF
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10 » 
Stattena IF 1 - Gantofta IF
  -      
 
30
19:00
tor
19:00    
Herr Akademi, Hjärnarpsvallen A-plan
Hjärnarps GIF - Stattena IF/Stattena IF Akademi  -      
OKTOBER 2021
 
02
10:00
lör
10:00    
P13, Svalövs IP A-plan
P13 » 
Svalövs BK - Stattena IF vit
  -      
02
11:30
lör
11:30    
F10/9 , Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
F10/9 » 
Ängelholms FF vit - Stattena IF
  -      
02
12:30
lör
12:30    
F13-11, Råå IP B-plan 7-manna
F13-11 » 
Råå IF ljusblå - Stattena IF (7m7)
  -      
02
13:00
lör
13:00    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF Akademi - Helsingborgs Östra IF  -      
02
13:00
lör
13:00    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF Akademi - Helsingborgs Östra IF  -      
02
15:00
lör
15:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF - Eskilsminne IF blå
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P15/14, Brahevallen A-plan
P15/14 » 
Svalövs BK/Kågeröds BoIF - Stattena IF
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P12, Bjärevallen 7-manna
P12 » 
Grevie GIK/Förslövs IF/Västra Karups IK - Stattena IF blå
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF - Helsingborgs IF vit
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P10, Västergårds IP 4
P10 » 
Eskilsminne IF blå - Stattena IF 1
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P9/8, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P9/8 » 
Stattena IF - Gantofta IF
  -      
03
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Hittarps IK FF
  -      
03
16:00
sön
16:00    
P11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF blå - Helsingborgs IF röd
  -      
 
08
19:00
fre
19:00    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Croatia Helsingborg KIF  -      
09
11:00
lör
11:00    
P11, Stendösvallen A-plan 7-manna 1
P11 » 
Gantofta IF vit - Stattena IF
  -      
09
15:00
lör
15:00    
P13, Olympiafältet Plan 8
P13 » 
Stattena IF vit - Borstahusens BK Röd
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P9/8, Kullaparken B-plan 5-manna
P9/8 » 
Jonstorps IF FK - Stattena IF
  -      
10
10:45
sön
10:45    
P12, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF blå - Munka Ljungby IF
  -      
10
11:00
sön
11:00    
F13-11, Ryvallen B-plan 9-manna
F13-11 » 
Allerums GIF - Stattena IF (7m7)
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P11, Laröds IP F-plan
P11 » 
Hittarps IK vit - Stattena IF blå
  -      
10
12:30
sön
12:30    
P12, Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
P12 » 
Skäldervikens IF blå - Stattena IF
  -      
10
15:00
sön
15:00    
Dam, Askeröds IP A-plan
Dam » 
Askeröds IF - Stattena IF
  -      
10
17:00
sön
17:00    
P15/14, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P15/14 » 
Stattena IF - Höörs IS vit
  -      
 
16
11:00
lör
11:00    
F13-11, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F13-11 » 
Stattena IF (7m7) - Eskilsminne IF gul
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P13, Örbyvallen A-plan 9-manna
P13 » 
Fortuna FF svart - Stattena IF vit
  -      
17
12:30
sön
12:30    
Dam, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Dam » 
Stattena IF - Marieholms IS
  -      
17
13:00
sön
13:00    
P15/14, Exercisfältet B-plan
P15/14 » 
IK Wormo - Stattena IF
  -      
 
18
18:30
mån
18:30    
Herr Akademi, Bruksvallen, Ekeby A-plan
Ekeby GIF - Stattena IF/Stattena IF Akademi  -      
24
12:30
sön
12:30    
Dam, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Dam » 
Stattena IF - Helsingborgs FF
  -      
NOVEMBER 2021
 
07
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Dam » 
Stattena IF - IF Lödde
  -