SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Stattena IF
glädje · delaktighet · respekt · inkluderande
Pojkar födda 2010
Matcher
MAJ 2021
 
02
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Stattena IF  -      
 
08
12:00
lör
12:00    
Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Stattena IF  -      
 
23
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF - IK Wormo  -      
 
30
11:00
sön
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF svart - Stattena IF  -      
JUNI 2021
 
06
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF - Höganäs BK blå  -      
 
12
11:30
lör
11:30    
Svalövs IP 7-manna
Svalövs BK 1 - Stattena IF  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF blå - Stattena IF  -      
AUGUSTI 2021
 
14
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF - Högaborgs BK  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Norrvalla IP
Kullavägens BK - Stattena IF blå  -      
SEPTEMBER 2021
 
05
11:00
sön
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart - Stattena IF  -      
05
16:00
sön
16:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF blå - Ängelholms FF vit  -      
 
11
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF - Råå IF blå  -      
12
12:00
sön
12:00    
Vikvalla B-plan 7-manna 2
Vikens IK blå - Stattena IF blå  -      
 
18
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF - IK Wormo blå  -      
19
16:00
sön
16:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF blå - Åstorps FF vit  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Svalövs IP 7-manna
Svalövs BK gul - Stattena IF  -      
26
10:30
sön
10:30    
Stendösvallen A-plan 7-manna 1
Gantofta IF blå - Stattena IF blå  -      
OKTOBER 2021
 
02
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF - Eskilsminne IF blå  -      
03
16:00
sön
16:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF blå - Helsingborgs IF röd  -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Stendösvallen A-plan 7-manna 1
Gantofta IF vit - Stattena IF  -      
10
12:00
sön
12:00    
Laröds IP F-plan
Hittarps IK vit - Stattena IF blå  -