Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Stattena IF
glädje · delaktighet · respekt · inkluderande
Pojkar födda 2009
Matcher
FEBRUARI 2020
 
15
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Höganäs bk   -      
15
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Höganäs BK2  -      
APRIL 2020
 
12
11:00
sön
11:00    
Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
Hyllinge GIF - Stattena IF vit  -      
12
12:00
sön
12:00    
Norrvalla IP
Stattena IF blå - Hittarps IK svart  -      
12
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Ik wormo   -      
12
17:00
sön
17:00    
Olympiafältet - Plan 7
 
Stattena IF -   -      
 
19
11:00
sön
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF svart - Stattena IF blå  -      
19
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
Stattena IF vit - Höganäs BK röd  -      
 
25
11:00
lör
11:00    
Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 2
Perstorp Bälinge IK blå - Stattena IF vit  -      
26
11:00
sön
11:00    
Norrvalla IP
Stattena IF blå - Fortuna FF svart  -      
26
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Råå  -      
MAJ 2020
 
02
12:15
lör
12:15    
Råå IP B-plan 7-manna
Råå IF ljusblå - Stattena IF blå  -      
03
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF vit - Hittarps IK vit  -      
 
09
11:30
lör
11:30    
Västergårds IP 2
Högaborgs BK 2 - Stattena IF vit  -      
 
17
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF vit - Ängelholms FF gul  -      
17
11:45
sön
11:45    
Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
Brunnby FF vit - Stattena IF blå  -      
 
24
12:00
sön
12:00    
Bortamatch/cup
Höganäs BK - Stattena IF  -      
 
31
11:30
sön
11:30    
Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
Skäldervikens IF blå - Stattena IF vit  -      
JUNI 2020
 
04
17:45
tor
17:45    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF blå - Ramlösa Södra IF svart  -      
06
11:00
lör
11:00    
Harlyckan 3, konstgräs
Eskilsminne IF röd - Stattena IF vit  -      
07
10:00
sön
10:00    
Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Hittarps IK  -      
 
13
12:00
lör
12:00    
Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
Åstorps FF blå - Stattena IF blå  -      
14
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF vit - Helsingborg City FC  -      
AUGUSTI 2020
 
12
17:30
ons
17:30    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Stattena IF P12  -      
16
12:00
sön
12:00    
Laröds IP E-plan
Hittarps IK svart - Stattena IF blå  -      
 
18
17:30
tis
17:30    
Tolvans IP konstgrs 7-manna 2
IF Lödde svart - Stattena IF vit  -      
22
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF vit - Vikens IK blå  -      
23
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Stattena IF blå - Eskilsminne IF svart  -      
 
29
12:30
lör
12:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Helsingborgs IF röd - Stattena IF vit  -      
30
11:00
sön
11:00    
Örbyvallen B-plan 7-manna 2
Fortuna FF svart - Stattena IF blå  -      
SEPTEMBER 2020
 
06
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF blå - Råå IF ljusblå  -      
 
08
17:30
tis
17:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF vit - IK Wormo P10  -      
11
18:00
fre
18:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
Ramlösa Södra IF vit - Stattena IF vit  -      
 
20
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
Stattena IF blå - Brunnby FF vit  -      
 
27
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
Stattena IF vit - Bjärreds IF blå  -      
27
15:30
sön
15:30    
Vikvalla B-plan 7-manna 1
Vikens IK vit - Stattena IF blå  -      
OKTOBER 2020
 
04
11:00
sön
11:00    
Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
Ramlösa Södra IF svart - Stattena IF blå  -      
 
06
17:30
tis
17:30    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF vit - IF Lödde svart  -      
11
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena IF blå - Hyllinge GIF  -      
11
15:30
sön
15:30    
Vikvalla B-plan 7-manna 1
Vikens IK blå - Stattena IF vit  -