SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Stattena IF
glädje · delaktighet · respekt · inkluderande
Pojkar födda 2008
Matcher
DECEMBER 2021
 
04
16:00
lör
16:00    
Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Stattena IF  -      
 
12
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Stattena IF  -      
JANUARI 2022
 
15
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - IK Wormo  -      
 
22
11:00
lör
11:00    
Viken
Vikens IK - Stattena IF  -      
FEBRUARI 2022
 
05
10:30
lör
10:30    
Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Allerums GIF  -      
 
13
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Fortuna FF  -      
 
19
12:15
lör
12:15    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - FC Trelleborg   -      
19
12:15
lör
12:15    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - FC Trelleborg   -      
19
16:30
lör
16:30    
Olympiafältet plan 7
 
Stattena IF - Allerums GIF  -      
 
27
14:00
sön
14:00    
Bortamatch
Bjuvstorps FF - Stattena IF  -      
MARS 2022
 
06
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Perstorp Bälinge   -      
 
12
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Maglasätte  -      
 
20
15:30
sön
15:30    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Svalövs BK  -      
 
26
14:30
lör
14:30    
Bortamatch/cup
Dösjebro IF - Stattena IF  -      
27
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Stattena If  -      
27
15:30
sön
15:30    
Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Brunnby   -      
APRIL 2022
 
10
16:15
sön
16:15    
Rydebäcks IP, konstgräs
Fortuna FF svart - Stattena IF vit18  -  0  
 
17
14:00
sön
14:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF vit - Eslövs BK röd1  -  12
 
24
14:00
sön
14:00    
Exercisfältet B-plan 9-manna
IK Wormo vit - Stattena IF vit9  -  3  
24
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF blå - Kävlinge Harrie FF röd3  -  9  
 
29
19:30
fre
19:30    
Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
Stattena IF vit - Borstahusens BK1  -  6  
30
09:00
lör
09:00    
Laröds IP B-plan, konstgräs 9-manna
Hittarps IK vit - Stattena IF blå3  -  0  
MAJ 2022
 
08
13:00
sön
13:00    
Bruksvallen, Ekeby A-plan 9-manna
Ekeby GIF - Stattena IF vit2  -  4  
08
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF blå - Båstads GIF vit0  -  8  
 
14
11:30
lör
11:30    
Höganäs Sportcenter Plan Norr 9-manna
Höganäs BK - Stattena IF blå2  -  2  
15
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF vit - Fortuna FF svart0  -  6  
 
21
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF blå - Åstorps FF3  -  4  
22
12:30
sön
12:30    
Husarängens IP A-plan
Eslövs BK röd - Stattena IF vit12  -  0  
 
28
11:30
lör
11:30    
Olympiafältet plan 9
Stattena IF - Värpinge IF  -      
JUNI 2022
 
04
13:00
lör
13:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF röd - Stattena IF blå3  -  5  
05
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF vit - IK Wormo vit2  -  3  
 
12
12:15
sön
12:15    
Ulkavallen IP A-plan 9-manna
Borstahusens BK - Stattena IF vit12  -  1  
12
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF blå - Dösjöbro IF2  -  4  
 
19
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF vit - Ekeby GIF3  -  4  
JULI 2022
 
05
19:30
tis
19:30    
Olympiafältet plan 8
Stattena IF - Stattena IF  -      
AUGUSTI 2022
 
09
19:30
tis
19:30    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF (C) - Båstads GIF  -      
09
19:30
tis
19:30    
Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
Stattena IF svart - Båstads GIF svart0  -  8  
10
19:45
ons
19:45    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF svart - Kågeröds BoIF/Röstånga IS/Svalövs BK 2  -  4  
14
15:00
sön
15:00    
Ljungavallen 9-manna
Ljungbyheds IF - Stattena IF svart3  -  4  
 
16
19:00
tis
19:00    
Bortamatch/cup
Allerums GIF - Stattena IF (C)  -      
16
19:00
tis
19:00    
Ryvallen B-plan 9-manna
Allerums GIF - Stattena IF svart3  -  7  
20
13:00
lör
13:00    
Örbyvallen A-plan 9-manna
Fortuna FF svart - Stattena IF blå4  -  5  
21
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF svart - IK Wormo vit2  -  6  
21
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet plan 9
Stattena IF (C) - Ekeby GIF  -      
21
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF svart - Ekeby GIF7  -  1  
 
27
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF blå - Eslövs BK röd3  -  3  
28
11:00
sön
11:00    
Örebäcksvallen A-plan 9-manna
Båstads GIF svart - Stattena IF svart3  -  1  
28
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet plan 9
Stattena IF(C) - Skäldervikens IF  -      
28
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF svart - Skäldervikens IF1  -  1  
SEPTEMBER 2022
 
04
09:30
sön
09:30    
Bortamatch/cup
Borstahusens BK - Stattena IF(C)  -      
04
09:30
sön
09:30    
Ulkavallen IP B-plan
Borstahusens BK - Stattena IF svart4  -  5  
04
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF svart - Allerums GIF 5  -  4  
 
11
11:30
sön
11:30    
Bruksvallen, Ekeby A-plan 9-manna
Ekeby GIF - Stattena IF svart0  -  5  
11
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF blå - Hittarps IK vit1  -  4  
11
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet plan 8
Stattena IF (C) - Brunnby  -      
11
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF svart - Brunnby FF4  -  8  
 
15
19:15
tor
19:15    
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
Ramlösa Södra IF - Stattena IF blå2  -  5  
18
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet plan 9
Stattena IF (C) - Stattena IF  -      
18
15:00
sön
15:00    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF svart - Stattena IF svart2  -  4  
 
25
10:00
sön
10:00    
Ulkavallen IP konstgräs
Borstahusens BK - Stattena IF svart12  -  0  
25
13:00
sön
13:00    
Åbyvallen, Klippan B-plan
Klippans Förenade FF - Stattena IF blå  -      
25
17:00
sön
17:00    
Olympiafältet plan 9
Stattena IF (C) - Vikens IK  -      
25
17:00
sön
17:00    
Olympiafältet Plan 6
Stattena IF svart - Vikens IK5  -  4  
 
30
18:15
fre
18:15    
Bortamatch/cup
Kågeröds BOif - Stattena IF (c)  -      
30
18:15
fre
18:15    
Brahevallen A-plan 9-manna
Kågeröds BoIF/Röstånga IS/Svalövs BK - Stattena IF svart  -      
OKTOBER 2022
 
01
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF svart - Brunnby FF  -      
01
15:30
lör
15:30    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF blå - Råå IF   -      
 
08
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet plan 8
Stattena IF (c) - Ljungbyheds IF  -      
08
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF svart - Ljungbyheds IF   -      
09
11:00
sön
11:00    
Munka IP B-plan 9-manna
Munka Ljungby IF - Stattena IF blå  -      
09
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF svart - Skäldervikens IF  -      
 
15
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF blå - Jonstorps IF FK  -      
16
12:00
sön
12:00    
Bortamatch/cup
IK Wormo - Stattena IF (C)  -      
16
12:00
sön
12:00    
Exercisfältet B-plan 9-manna
IK Wormo vit - Stattena IF svart  -      
16
14:00
sön
14:00    
Vikvalla C-plan
Vikens IK - Stattena IF svart  -