SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Stattena IF
glädje · delaktighet · respekt · inkluderande
Pojkar födda 2008
Matcher
MAJ 2021
 
09
14:00
sön
14:00    
Bortamatch/cup
IK Wormo - Stattena IF  -      
 
15
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet plan 9
Stattena IF - Perstorp Bälinge IK   -      
 
22
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF - Högaborgs BK vit4  -  1  
 
30
10:00
sön
10:00    
Svalövs IP A-plan
Svalövs BK - Stattena IF5  -  2  
JUNI 2021
 
05
14:30
lör
14:30    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF - Fortuna FF svart2  -  2  
 
12
11:00
lör
11:00    
Vidablick IP A-plan 9-manna
Mörarps IF - Stattena IF4  -  1  
 
19
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF - Munka Ljungby IF7  -  1  
 
28
18:30
mån
18:30    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF - Ljungbyheds IF15  -  0  
JULI 2021
 
04
10:30
sön
10:30    
Brahevallen A-plan 7-manna 1
Kågeröds BoIF /Röstånga IS - Stattena IF0  -  3  
 
17
11:00
lör
11:00    
Olympiafältet plan 8
Stattena IF P08 - Stattena IF P06/07  -      
 
31
14:00
lör
14:00    
Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Stattena IF  -      
AUGUSTI 2021
 
01
11:00
sön
11:00    
Bortamatch/cup
Bjuvstorps FF - Stattena IF  -      
 
08
14:00
sön
14:00    
Olympiafältet plan 8
Stattena IF - Ängelholms FF  -      
 
14
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF blå - Åstorps FF vit1  -  5  
15
11:00
sön
11:00    
Exercisfältet C-plan 9-manna
IK Wormo - Stattena IF vit2  -  2  
15
16:00
sön
16:00    
Olympiafältet plan 8
Stattena IF - Högaborgs BK  -      
 
21
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF vit - Kågeröds BoIF /Röstånga IS4  -  3  
22
13:00
sön
13:00    
Filborna IP 4
Spanska Akademin FF - Stattena IF blå9  -  1  
 
28
14:30
lör
14:30    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF blå - Höganäs BK1  -  6  
29
17:00
sön
17:00    
Ljungavallen 9-manna
Ljungbyheds IF - Stattena IF vit3  -  3  
SEPTEMBER 2021
 
05
10:30
sön
10:30    
Örebäcksvallen A-plan 9-manna
Båstads GIF vit - Stattena IF blå4  -  4  
 
11
11:00
lör
11:00    
Vidablick IP A-plan 9-manna
Mörarps IF - Stattena IF vit10  -  1  
11
11:00
lör
11:00    
Vidablick IP A-plan 9-manna
Mörarps IF - Stattena IF vit10  -  1  
12
14:30
sön
14:30    
Olympiafältet Plan 9
Stattena IF blå - Helsingborgs IF blå6  -  5  
 
18
15:00
lör
15:00    
Olympiafältet Plan 8
Stattena IF vit - Ramlösa Södra IF3  -  5  
19
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Stattena IF blå - Eskilsminne IF blå4  -  3  
 
21
17:30
tis
17:30    
Västergård
Eskilsminne IF - Stattena IF  -      
25
11:30
lör
11:30    
Ättekulla IP A-plan
Ramlösa Södra IF vit - Stattena IF blå1  -  4  
OKTOBER 2021
 
02
10:00
lör
10:00    
Svalövs IP A-plan
Svalövs BK - Stattena IF vit5  -  0  
 
09
14:00
lör
14:00    
Svalöv
Svalövs BK - Stattena IF  -      
 
17
10:30
sön
10:30    
Rydebäcks IP, konstgräs 9-manna
Fortuna FF svart - Stattena IF vit  -      
 
23
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Skäldervikens IF  -      
 
30
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Borstahusens BK  -