SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P2010
Stattena IF
Ungdom
F2006-2009
F2010-2011
F2012-2013
F2014-2016
Junior (2005-2008)
P2009
P2010
P2011
P2012
P2013
P2014
P2015
P2016
P/F2017-2019
Dam
Herr
Föreningen
Styrelse
Klubbstugan
Historia
Gåfotboll
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Stattena IF
Ungdom
F2006-2009
F2010-2011
F2012-2013
F2014-2016
Junior (2005-2008)
P2009
P2010
P2011
P2012
P2013
P2014
P2015
P2016
P/F2017-2019
Dam
Herr
Föreningen
Styrelse
Klubbstugan
Historia
Gåfotboll
Stattena IF
glädje · delaktighet · respekt · inkluderande
Pojkar födda 2010
Hem
Nyheter
Kalender
Bildgalleri
Truppen
Matcher
Kontakt
Börja spela
Dokument
Hem
Nyheter
Kalender
Bildgalleri
Truppen
Matcher
Kontakt
Börja spela
Dokument
Matcher
Visa alla matcher
2024: P14 Nordvästra C2, vår
2023: P13 Nordvästra C2, höst
2023: P13 Nordvästra C2, vår
2023: Vintercup
2022: P12 Nordvästra B3, vår
2022: P12 Nordvästra C2, höst
2022: P12 Nordvästra C2, höst
2021: P11 Nordvästra B1, höst
2021: P11 Nordvästra C1, höst
2021: P11 Nordvästra C1, vår
2020: P10 Nordvästra B2, höst
2020: P9 Nordvästra B3, höst
2019: P9 Nordvästra B4, höst
2019: P9 Nordvästra C2, höst
2019: P9 Nordvästra C2, vår
2019: P9 Nordvästra C2, vår
2019: P9 Nordvästra C3, höst
DECEMBER 2023
16
13:00
lör
13:00
Bortamatch/cup
Uppåkra IF -
Stattena IF
-
JANUARI 2024
13
14:00
lör
14:00
Västergårds IP plan 7
Högaborgs BK -
Stattena IF
-
28
13:00
sön
13:00
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF
- Råå IF
-
31
18:00
ons
18:00
Filborna konstgräs
Stattena IF
- Helsingborgs Östra IF
-
FEBRUARI 2024
03
13:00
lör
13:00
Västergård plan 9
Eskilsminne IF -
Stattena IF
-
MARS 2024
10
15:15
sön
15:15
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF
- Eskilsminne
-
17
16:30
sön
16:30
Filborna konstgräs
Stattena IF
- Råå IF
-
24
17:30
sön
17:30
Bortamatch/cup
Höganäs -
Stattena IF P10
-
APRIL 2024
01
14:45
mån
14:45
Olympiafältet plan 10
Stattena IF P10
- Ängelholms FF
-
07
10:30
sön
10:30
Olympiafältet plan 10
Stattena IF
- Glumslöv
-
13
12:00
lör
12:00
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena IF
- Bjuvstorps FF
-
20
12:30
lör
12:30
Olympiafältet Plan 8 9-manna
Croatia Helsingborg KIF -
Stattena IF
-
27
10:00
lör
10:00
Olympiafältet Plan 8 9-manna
Stattena IF
- Gantofta IF
-
MAJ 2024
04
10:00
lör
10:00
Olympiafältet Plan 8 9-manna
Stattena IF
- Högaborgs BK
-
19
14:00
sön
14:00
Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
Ängelholms FF gul -
Stattena IF
-
25
10:00
lör
10:00
Olympiafältet Plan 8 9-manna
Stattena IF
- Hittarps IK vit
-
JUNI 2024
01
10:30
lör
10:30
Västergårds IP 3, 9-manna
Eskilsminne IF randigt -
Stattena IF
-
08
10:00
lör
10:00
Olympiafältet Plan 8 9-manna
Stattena IF
- Helsingborg Östra IF
-
13
18:00
tor
18:00
Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Råå IF ljusblå -
Stattena IF
-