Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Stattena IF
glädje · delaktighet · respekt · inkluderande
Spelade matcher
OKTOBER 2020
 
18
11:00
sön
11:00    
P14/13 , Västergårds IP 7, konstgräs
Eskilsminne IF - Stattena IF5  -  3  
17
12:00
lör
12:00    
P12 , Landskrona
 
P12 » 
Wormo IK - Stattena IF
  -      
17
11:00
lör
11:00    
P16 , Hyllinge IP A-plan
P16 » 
Hyllinge GIF - Stattena IF/Stattena IF Akademi
2  -  3  
 
11
15:30
sön
15:30    
P11 , Vikvalla B-plan 7-manna 1
P11 » 
Vikens IK blå - Stattena IF vit
  -      
11
14:00
sön
14:00    
Herr , Medevi
Herr » 
Helsingborgs östra - Stattena IF B/akademi
  -      
11
14:00
sön
14:00    
Herr Akademi, Medevi IP A-plan
Helsingborgs Östra IF - Stattena IF/Stattena IF Akademi0  -  0  
11
14:00
sön
14:00    
P16 , Olympiafältet Plan 9
P16 » 
Stattena IF/Stattena IF Akademi - FK Besa
1  -  5  
11
13:30
sön
13:30    
P8, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
P8 » 
Ängelholms FF blå - Stattena IF blå
  -      
11
12:15
sön
12:15    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Helsingborgs IF
  -      
11
11:00
sön
11:00    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF blå - Hyllinge GIF
  -      
11
10:45
sön
10:45    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Hyllinge GIF
  -      
11
10:00
sön
10:00    
P12 , Olympiafältet - Plan 7
P12 » 
Stattena IF A - Helsingborgs IF
  -      
11
09:45
sön
09:45    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Helsingborg IF
  -      
10
14:00
lör
14:00    
P14/13 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF - Ekets GoIF röd0  -  6  
10
13:45
lör
13:45    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Ekets GIF
  -      
10
12:30
lör
12:30    
P12 , Laröds IP
P12 » 
Hittarps IK - Stattena IF B
  -      
10
12:00
lör
12:00    
P10/9 , Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P10/9 » 
Stattena IF vit - Ödåkra IF
  -      
10
11:45
lör
11:45    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF - Ödåkra IF
  -      
10
11:30
lör
11:30    
F14/13 , Örbyvallen B-plan 7-manna 1
Fortuna FF röd - Stattena F08  -      
10
11:30
lör
11:30    
F12-10, Örbyvallen B-plan 7-manna 1
F12-10 » 
Fortuna FF röd - Stattena IF 1
  -      
06
17:30
tis
17:30    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Lödde FF
  -      
06
17:30
tis
17:30    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF vit - IF Lödde svart
  -      
05
19:00
mån
19:00    
Herr , Olympiafältet plan 10
Herr » 
Stattena IF B /akademi - BK landora
  -      
05
19:00
mån
19:00    
Herr Akademi, Olympiafltet Plan 10 konstgrs
Stattena IF/Stattena IF Akademi - BK Landora5  -  1  
 
04
15:00
sön
15:00    
Herr , Kvidinge
Herr » 
Kvidinge if - Stattena IF
  -      
04
15:00
sön
15:00    
Herr Akademi, Ulkavallen
Alegria FK - Stattena IF Akademi  -      
04
15:00
sön
15:00    
P10/9 , Vikvalla B-plan 7-manna 1
P10/9 » 
Vikens IK vit - Stattena IF vit
  -      
04
14:00
sön
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Råå IF
  -      
04
14:00
sön
14:00    
P12 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Stattena IF - Råå IF vit
  -      
04
11:00
sön
11:00    
P11 , Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
P11 » 
Ramlösa Södra IF svart - Stattena IF blå
  -      
04
10:45
sön
10:45    
P14/13 , Åbyvallen, Klippan B-plan
Klippans FF - Stattena IF6  -  2  
03
15:00
lör
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Hjärnarps GIF
4  -  1  
03
11:30
lör
11:30    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF - Vikens IK
  -      
03
11:30
lör
11:30    
F14/13 , Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena F08 - Vikens IK  -      
03
11:30
lör
11:30    
F12-10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F12-10 » 
Stattena IF 1 - Vikens IK
  -      
01
19:40
tor
19:40    
P16 , Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P16 » 
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Dösjöbro IF
0  -  4  
SEPTEMBER 2020
 
29
17:30
tis
17:30    
F14/13 , Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
Höganäs BK röd - Stattena F063  -  1  
 
27
17:00
sön
17:00    
Dam, Munka IP B-plan
Dam » 
Munka Ljungby IF - Stattena IF
1  -  4  
27
16:00
sön
16:00    
Herr Akademi, Olympiafältet plan 10
Stattena IF Akademi - Teknologkårens IF LTH  -      
27
15:30
sön
15:30    
P11 , Vikvalla B-plan 7-manna 1
P11 » 
Vikens IK vit - Stattena IF blå
  -      
27
14:00
sön
14:00    
P12 , Exercisfältet E-fältet 7-manna 2
P12 » 
IK Wormo blåvit - Stattena IF
  -      
27
13:00
sön
13:00    
F14/13 , Ryavallen C-plan 7-manna 1
Ekets GoIF - Stattena F08  -      
27
13:00
sön
13:00    
F12-10, Ryavallen C-plan 7-manna 1
F12-10 » 
Ekets GoIF - Stattena IF 1
  -      
27
12:00
sön
12:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Helsingborgs Östra
  -      
27
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Bjärreds IF
  -      
27
11:00
sön
11:00    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Stattena IF vit - Bjärreds IF blå
  -      
26
15:00
lör
15:00    
Herr , Olympiafältet plan 10
Herr » 
Stattena IF B/akademi - Medina
  -      
26
15:00
lör
15:00    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Medina IF4  -  2  
26
14:00
lör
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - IK Wormo
  -      
26
14:00
lör
14:00    
P14/13 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF - IK Wormo0  -  16
26
12:00
lör
12:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Allerums GIF
  -      
26
12:00
lör
12:00    
Domare, Olympiafältet plan 9
Domare » 
Stattena IF - Strövelstorps GIF
  -      
26
12:00
lör
12:00    
F14/13 , Olympiafältet Plan 9
Stattena F06 - Strövelstorps GIF2  -  6  
26
12:00
lör
12:00    
P8, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P8 » 
Stattena IF blå - Allerums GIF
  -      
21
18:00
mån
18:00    
P8, Exercisfältet D-plan
P8 » 
IK Wormo blå - Stattena IF blå
  -      
 
20
17:00
sön
17:00    
F14/13 , Skäldervikens IP B-plan 9-manna
Skäldervikens IF - Stattena F067  -  0  
20
16:30
sön
16:30    
P14/13 , Idrottsparken, Billesholm B-plan 9-manna
Bjuvstorps FF/Billesholms GIF vit - Stattena IF3  -  0  
20
16:00
sön
16:00    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 9
Stattena IF Akademi - Lödde FF1  -  9  
20
16:00
sön
16:00    
P16 , Olympiafältet plan 9
 
P16 » 
Stattena IF -
  -      
20
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Marieholms IS
3  -  4  
20
14:00
sön
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Klippans FF
  -      
20
14:00
sön
14:00    
Herr , Medevi
Herr » 
Helsingborg östra - Stattena IF A
  -      
20
14:00
sön
14:00    
P12 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Stattena IF - Klippans FF grön
  -      
20
12:00
sön
12:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Höganäs bk
  -      
20
12:00
sön
12:00    
P10/9 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10/9 » 
Stattena IF vit - Höganäs BK blå
  -      
20
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Brunnby FF
  -      
20
11:00
sön
11:00    
P11 , Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P11 » 
Stattena IF blå - Brunnby FF vit
  -      
19
12:00
lör
12:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Ängelholms FF
  -      
19
12:00
lör
12:00    
F14/13 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena F08 - Ängelholms FF gul  -      
19
12:00
lör
12:00    
F12-10, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
F12-10 » 
Stattena IF 1 - Ängelholms FF gul
  -      
18
18:30
fre
18:30    
P16 , Vikvalla A-plan
P16 » 
Vikens IK - Stattena IF/Stattena IF Akademi
11  -  0  
17
18:00
tor
18:00    
Herr Akademi, Vallhaga IP A-plan
Vallåkra IF - Stattena IF/Stattena IF Akademi3  -  0  
16
19:00
ons
19:00    
Dam, Olympiafltet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Hittarps IK FF
0  -  3  
 
13
15:00
sön
15:00    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Ekeby GIF3  -  0  
13
14:00
sön
14:00    
P16 , Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Svalövs BK
3  -  1  
13
13:00
sön
13:00    
P12 , Höganäs Sportcenter Plan Syd A 7-manna
P12 » 
Höganäs BK blå - Stattena IF
  -      
13
12:00
sön
12:00    
P10/9 , Laröds IP E-plan
P10/9 » 
Hittarps IK röd - Stattena IF vit
  -      
13
11:30
sön
11:30    
Domare, Olympiafältet plan 8
Domare » 
Stattena IF - Munka Ljungby IF
  -      
13
11:30
sön
11:30    
F14/13 , Olympiafältet Plan 8
Stattena F06 - Munka Ljungby IF0  -  3  
13
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Hittarps IK
  -      
12
13:00
lör
13:00    
Herr , Olympiafältet plan 9
Herr » 
Stattena IF A - Ekeby gif
  -      
12
12:30
lör
12:30    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Råå IF
  -      
12
12:30
lör
12:30    
P8, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P8 » 
Stattena IF blå - Råå IF vit
  -      
12
12:00
lör
12:00    
Dam, Ljungavallen A-plan
Dam » 
Ljungbyheds IF - Stattena IF
2  -  2  
12
12:00
lör
12:00    
F14/13 , Norrvidingevallen A-plan 7-manna 1
Billeberga GIF - Stattena IF08  -      
12
12:00
lör
12:00    
F12-10, Norrvidingevallen A-plan 7-manna 1
F12-10 » 
Billeberga GIF - Stattena IF 1
  -      
11
18:00
fre
18:00    
P11 , Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
P11 » 
Ramlösa Södra IF vit - Stattena IF vit
  -      
08
17:30
tis
17:30    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - IK Wormo
  -      
08
17:30
tis
17:30    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF vit - IK Wormo P10
  -      
 
06
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 6
Dam » 
Stattena IF - Båstads GIF
6  -  1  
06
12:30
sön
12:30    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Råå IF
  -      
06
12:30
sön
12:30    
P10/9 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10/9 » 
Stattena IF vit - Råå IF ljusblå
  -      
06
12:00
sön
12:00    
Domare, Olympiafältet plan 9
Domare » 
Stattena IF - Billesholms IK
  -      
06
12:00
sön
12:00    
F14/13 , Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena F08 - Billesholms IK  -      
06
12:00
sön
12:00    
F12-10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F12-10 » 
Stattena IF 1 - Billesholms IK
  -      
06
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Högaborgs BK
  -      
06
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Råå IF
  -      
06
11:00
sön
11:00    
P12 , Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
P12 » 
Stattena IF - Högaborgs BK
  -      
06
11:00
sön
11:00    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF blå - Råå IF ljusblå
  -      
05
15:00
lör
15:00    
Herr Akademi, Olympiafältet plan 10
Stattena IF Akademi - Häljarps.IF  -      
05
14:00
lör
14:00    
Herr , Hyllinge
Herr » 
Hyllinge gif - Stattena IF A
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P8, Stendösvallen A-plan 7-manna 1
P8 » 
Gantofta IF blå - Stattena IF blå
  -      
04
18:30
fre
18:30    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF - Perstorp Bälinge
  -      
04
18:30
fre
18:30    
F14/13 , Exercisfältet B-plan 9-manna
IK Wormo 2 - Stattena F069  -  2  
04
18:30
fre
18:30    
P14/13 , Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Stattena IF - Perstorp Bälinge IK1  -  21
AUGUSTI 2020
 
30
16:00
sön
16:00    
F14/13 , Lards IP E-plan
Hittarps IK vit - Stattena F08  -      
30
16:00
sön
16:00    
F12-10, Lards IP E-plan
F12-10 » 
Hittarps IK vit - Stattena IF 1
  -      
30
14:00
sön
14:00    
Dam, Västra Karups IP A-plan
Dam » 
Västra Karups FK - Stattena IF
0  -  0  
30
14:00
sön
14:00    
P16 , Olympiafältet Plan 8
P16 » 
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Jonstorps IF FK
2  -  5  
30
13:00
sön
13:00    
Herr , Olympiafältet plan 10
Herr » 
Stattena IF - Örnar FK
  -      
30
12:00
sön
12:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Ängelholms FF
  -      
30
12:00
sön
12:00    
P10/9 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs
P10/9 » 
Stattena IF - Ängelholms FF vit
  -      
30
11:30
sön
11:30    
P12 , Ulkavallen IP B-plan 7-manna
P12 » 
Borstahusens BK gul - Stattena IF
  -      
30
11:00
sön
11:00    
P11 , Örbyvallen B-plan 7-manna 2
P11 » 
Fortuna FF svart - Stattena IF blå
  -      
30
11:00
sön
11:00    
P10/9 , Västergårds IP 2
P10/9 » 
Eskilsminne IF gul - Stattena IF vit
  -      
29
15:00
lör
15:00    
F14/13 , Vikvalla C-plan
Vikens IK - Stattena F066  -  0  
29
15:00
lör
15:00    
P14/13 , Bllevi B-plan 9-manna
Helsingborg Östra IF svart - Stattena IF14  -  0  
29
12:30
lör
12:30    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Helsingborgs IF röd - Stattena IF vit
  -      
29
11:00
lör
11:00    
P8, Bortamatch
P8 » 
Svedbergs GoIF - Stattena IF
  -      
28
19:00
fre
19:00    
Herr Akademi, Högalids IP, A-plan
Harrie FF - Stattena IF Akademi18  -  1  
27
19:00
tor
19:00    
Dam, Ryvallen A-plan
Dam » 
Allerums GIF - Stattena IF
2  -  1  
 
23
15:00
sön
15:00    
Domare, Olympiafältet Plan 6
Domare » 
Stattena IF - Åstorps FF
  -      
23
15:00
sön
15:00    
F14/13 , Olympiafltet Plan 6
Stattena F06 - Åstorps FF3  -  2  
23
15:00
sön
15:00    
Herr Akademi, Olympiafältet plan 10
Stattena IF Akademi - FC Helsingkrona  -      
23
15:00
sön
15:00    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF Akademin - FC Helsingkrona
  -      
23
14:00
sön
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Eskilsminne
  -      
23
14:00
sön
14:00    
P12 , Olympiafltet Plan 7 konstgrs 7-manna 1
P12 » 
Stattena IF - Eskilsminne IF blå
  -      
23
12:00
sön
12:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Ängelholms FF
  -      
23
12:00
sön
12:00    
P10/9 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P10/9 » 
Stattena IF vit - Ängelholms FF vit
  -      
23
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Eskilsminne
  -      
23
11:00
sön
11:00    
Herr , Stendösvallen
Herr » 
Gantofta if - Stattena IF B/akademi
  -      
23
11:00
sön
11:00    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Stattena IF blå - Eskilsminne IF svart
  -      
22
14:30
lör
14:30    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Ödåkra IF
  -      
22
14:30
lör
14:30    
P14/13 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF - Ödåkra IF1  -  6  
22
14:00
lör
14:00    
P16 , Olympiafältet Plan 9
P16 » 
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Kullavägens BK 2
2  -  6  
22
12:30
lör
12:30    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Åstorps FF
  -      
22
12:30
lör
12:30    
P8, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P8 » 
Stattena IF blå - Åstorps FF vit
  -      
22
11:00
lör
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Vikens IK
  -      
22
11:00
lör
11:00    
F14/13 , Odenvallen A-plan 7-manna 1
Röstånga IS - Stattena F08  -      
22
11:00
lör
11:00    
F12-10, Odenvallen A-plan 7-manna 1
F12-10 » 
Röstånga IS - Stattena IF 1
  -      
22
11:00
lör
11:00    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF vit - Vikens IK blå
  -      
22
11:00
lör
11:00    
P10/9 , Råå IP C-plan 5-manna
P10/9 » 
Råå IF orange - Stattena IF
  -      
21
18:00
fre
18:00    
Domare, Olympiafältet plan 8
Domare » 
Stattena IF - Glumslövs FF
  -      
21
18:00
fre
18:00    
P14/13 , Olympiafältet Plan 8
Stattena IF - Glumslövs FF6  -  4  
18
17:30
tis
17:30    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Lödde
  -      
18
17:30
tis
17:30    
P11 , Tolvans IP konstgrs 7-manna 2
P11 » 
IF Lödde svart - Stattena IF vit
  -      
 
16
15:15
sön
15:15    
P16 , Råå IP A-plan
P16 » 
Råå IF - Stattena IF/Stattena IF Akademi
6  -  2  
16
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Bjärelaget DFF
0  -  2  
16
15:00
sön
15:00    
Herr Akademi, Olympiafältet Plan 10 konstgräs
Stattena IF/Stattena IF Akademi - FC Kopparmöllan  -      
16
12:00
sön
12:00    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF - Munka Ljungby
  -      
16
12:00
sön
12:00    
F14/13 , Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena F08 - Munka Ljungby IF  -      
16
12:00
sön
12:00    
F12-10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F12-10 » 
Stattena IF 1 - Munka Ljungby IF
  -      
16
12:00
sön
12:00    
P11 , Laröds IP E-plan
P11 » 
Hittarps IK svart - Stattena IF blå
  -      
15
14:00
lör
14:00    
BK Fram - Stattena IF Akademi  -      
15
13:00
lör
13:00    
Herr , Olympiafältet plan 10
Herr » 
Stattena IF - Gantofta if
  -      
15
12:00
lör
12:00    
P8, Örbyvallen B-plan 7-manna 2
P8 » 
Fortuna FF röd - Stattena IF blå
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P14/13 , Hjärnarpsvallen A-plan 9-manna
Hjärnarps GIF - Stattena IF3  -  2  
15
11:00
lör
11:00    
P10/9 , Norrvalla IP
P10/9 » 
Kullavägens BK blå - Stattena IF vit
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P12 , Vikvalla B-plan 7-manna 1
P12 » 
Vikens IK - Stattena IF
  -      
12
18:00
ons
18:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF p08 - Stattena If p09
  -      
12
18:00
ons
18:00    
P12 , Olympiafältet - Plan 7
P12 » 
Stattena IF - Stattena IF P09
  -      
12
17:30
ons
17:30    
P11 , Olympiafältet - Plan 7
P11 » 
Stattena IF - Stattena IF P12
  -      
 
08
15:00
lör
15:00    
Herr Akademi, Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF Akademi - Bosna FF  -      
08
14:00
lör
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Glumslövs FF
  -      
08
14:00
lör
14:00    
Herr , Filborna
Herr » 
Hf Olympia - Stattena IF
  -      
08
14:00
lör
14:00    
P14/13 , Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Lund  -      
07
19:00
fre
19:00    
Dam, Örevångs IP A-plan
Dam » 
Glumslövs FF - Stattena IF
2  -  1  
04
19:00
tis
19:00    
Herr Akademi, Bortamatch/cup
Billeberga GIF - Stattena IF Akademi  -      
 
02
17:00
sön
17:00    
Dam, Munka IP, Örkelljungavägen 46
Dam » 
Munka Ljungby (4) - Stattena IF
  -      
02
11:00
sön
11:00    
P12 , Viken
P12 » 
Vikens IK - Stattena IF
  -      
01
15:00
lör
15:00    
Herr Akademi, Olympiafältet plan 10
Stattena IF Akademi - Asmundstorps IF  -      
01
15:00
lör
15:00    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF - Asmundstorp IF
  -      
01
12:00
lör
12:00    
Herr , Olympiafältet plan 10
Herr » 
Stattena IF - Vallåkra if
  -      
JULI 2020
 
30
18:00
tor
18:00    
P16 , Olympiafältet plan 9
P16 » 
Stattena IF - Skäldervikens IF
  -      
28
19:00
tis
19:00    
Dam, Råå IP
Dam » 
Råå IF (3) - Stattena IF
  -      
 
26
13:00
sön
13:00    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF Akademin - Stattena IF P04
  -      
 
19
12:00
sön
12:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Staffanstorps united
  -      
19
12:00
sön
12:00    
P12 , Olympiafältet - Plan 7
P12 » 
Stattena IF - Staffanstorps
  -      
18
13:00
lör
13:00    
Herr , Olympiafältet plan 10
Herr » 
Stattena IF - Medina
  -      
16
19:00
tor
19:00    
Dam, Olympiafältet - Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Strövelstorp/Salamis (3)
  -      
16
19:00
tor
19:00    
Herr , Filborna
Herr » 
Hf olympia - Stattena IF
  -      
13
19:30
mån
19:30    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF - HF Olympia
  -      
 
12
14:00
sön
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Jonstorps IF
  -      
12
14:00
sön
14:00    
Herr , Olympiafältet plan 10
Herr » 
Stattena IF B - Alegria fk
  -      
12
14:00
sön
14:00    
P12 , Olympiafältet - Plan 7
P12 » 
Stattena IF - Jonstorps IF
  -      
11
13:00
lör
13:00    
Herr , Olympiafältet plan 10
Herr » 
Stattena IF - Brunnby
  -      
08
18:00
ons
18:00    
Herr , Olympiafältet plan 9
Herr » 
Croatia - Stattena IF
  -      
JUNI 2020
 
28
14:00
sön
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Ljungbyhed IF
  -      
28
14:00
sön
14:00    
P12 , Olympiafältet - Plan 7
P12 » 
Stattena IF - Ljungbyheds IF
  -      
26
18:00
fre
18:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Helsingborgs IF
  -      
 
21
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Ekeby
  -      
21
11:00
sön
11:00    
F14/13 , Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Råå IF0  -  0  
16
17:30
tis
17:30    
P8/7, Harlyckans ip
P8/7 » 
Högaborgs BK - Stattena IF
  -      
 
14
15:00
sön
15:00    
F16/Dam U, Olympiafältet Plan 9
Stattena IF - Skäldervikens IF (9m)8  -  3  
14
12:00
sön
12:00    
P14/13 , Bjärshögs IP Konstgräs 9-manna
Åstorps FF blå - Stattena IF7  -  4  
14
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Helsingborgs City FC
  -      
14
11:00
sön
11:00    
F12-10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F12-10 » 
Stattena IF 1 - Fortuna FF röd
  -      
14
11:00
sön
11:00    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF vit - Helsingborg City FC
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P8, Exercisfältet, Landskrona, A-plan 5-manna 1
P8 » 
BK Fram vit - Stattena IF
  -      
13
14:00
lör
14:00    
Dam, Hjärnarpsvallen A-plan
Dam » 
Hjärnarps GIF - Stattena IF
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P11 , Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 1
P11 » 
Åstorps FF blå - Stattena IF blå
  -      
13
11:30
lör
11:30    
F14/13 , Kullaparken B-plan 9-manna
Jonstorps IF FK - Stattena IF/Helsingborgs FF10  -  1  
13
11:00
lör
11:00    
P8, Bortamatch Västergård
P8 » 
Eskilsminne - Stattena IF
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P12 , Vikvalla B-plan 7-manna 2
P12 » 
Vikens IK - Stattena IF
  -      
 
07
16:00
sön
16:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Munka Ljungby IF
  -      
07
16:00
sön
16:00    
P14/13 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF - Munka Ljungby IF9  -  1  
07
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Munka Ljungby IF
  -      
07
15:00
sön
15:00    
F14/13 , Norvalla
Strövelstorp - Stattena IF  -      
07
10:00
sön
10:00    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF - Hittarps IK
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P11 , Olympiafältet plan 10
P11 » 
Stattena IF - Hittarps IK
  -      
06
14:00
lör
14:00    
F16/Dam U, Ybbarps Idrottsplats, Perstorp A-plan
Perstorp Bälinge IK/Röke IF - Stattena IF1  -  3  
06
13:00
lör
13:00    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF (domare) - Hittarps IK
  -      
06
13:00
lör
13:00    
Domare, Klubbstugan
Domare » 
Stattena IF - Ekets GoIF
  -      
06
13:00
lör
13:00    
F14/13 , Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Stattena IF/Helsingborgs FF - Ekets GoIF2  -  4  
06
13:00
lör
13:00    
P12 , Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
P12 » 
Stattena IF - Hittarps IK svart
  -      
06
11:00
lör
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Råå IF
  -      
06
11:00
lör
11:00    
P11 , Harlyckan 3, konstgräs
P11 » 
Eskilsminne IF röd - Stattena IF vit
  -      
06
11:00
lör
11:00    
P8, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P8 » 
Stattena IF - Råå IF ljusblå
  -      
05
18:00
fre
18:00    
F12-10, Norrlyckan A-plan 7-manna 1
F12-10 » 
Billesholms IK - Stattena IF 1
  -      
04
17:45
tor
17:45    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Ramlösa Södra
  -      
04
17:45
tor
17:45    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF blå - Ramlösa Södra IF svart
  -      
MAJ 2020
 
31
14:00
sön
14:00    
Dam, Åvallen Marieholm A-plan
Dam » 
Marieholms IS - Stattena IF
  -      
31
12:00
sön
12:00    
P10/9 , Laröds IP
P10/9 » 
Hittarps IK - Stattena IF
  -      
31
11:30
sön
11:30    
P11 , Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
P11 » 
Skäldervikens IF blå - Stattena IF vit
  -      
31
11:00
sön
11:00    
P14/13 , Brahevallen A-plan 9-manna
Kågeröds BoIF - Stattena IF6  -  1  
30
17:00
lör
17:00    
Dam, Strövelstorp
Dam » 
Ej klar - Stattena IF
  -      
30
15:00
lör
15:00    
P12 , Toftavallen C-plan 7-manna 1
P12 » 
Ödåkra IF - Stattena IF
  -      
30
14:00
lör
14:00    
F16/Dam U, Olympiafältet Plan 9
Stattena IF - Vikens IK5  -  1  
30
14:00
lör
14:00    
P16 , Olympiafältet Plan 10 konstgräs
P16 » 
Stattena IF/Stattena IF Akademi - Harrie FF
  -      
30
11:00
lör
11:00    
F12-10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F12-10 » 
Stattena IF 1 - Billeberga GIF
  -      
 
24
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Ljungbyheds IF
  -      
24
14:00
sön
14:00    
Dam, Laröds A-plan
Dam » 
Hittarps FF - Stattena IF DamU
  -      
24
14:00
sön
14:00    
F16/Dam U, Laröd
Hittarps FF - Stattena IF  -      
24
13:00
sön
13:00    
P8, Tränings/Bortamatch
P8 » 
Hittarp - Stattena IF
  -      
24
12:00
sön
12:00    
P11 , Bortamatch/cup
P11 » 
Höganäs BK - Stattena IF
  -      
24
11:00
sön
11:00    
F14/13 , Norvalla
Viken - Stattena IF  -      
23
11:00
lör
11:00    
F14/13 , Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF (7m) - Stattena IF/Helsingborgs FF3  -  2  
20
19:00
ons
19:00    
Dam, Laröd IP
Dam » 
Hittarp - Stattena IF
  -      
20
17:30
ons
17:30    
P8, Träningsmatch Norvalla
P8 » 
Helsingorg IF - Stattena IF
  -      
 
17
16:00
sön
16:00    
F14/13 , Norvalla
Stattena IF - Åstorp  -      
17
15:00
sön
15:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Västra Karups IF
  -      
17
15:00
sön
15:00    
P14/13 , Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Västra Karups IF  -      
17
11:45
sön
11:45    
P11 , Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
P11 » 
Brunnby FF vit - Stattena IF blå
  -      
17
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Ängelholms FF
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF vit - Ängelholms FF gul
  -      
17
11:00
sön
11:00    
P8, Västergårds IP 12
P8 » 
Eskilsminne IF vit - Stattena IF
  -      
16
17:00
lör
17:00    
Dam, Norvalla
Dam » 
Helsingborgs FF - Stattena IF
  -      
16
15:30
lör
15:30    
Dam, Örebäcksvallen A-plan
Dam » 
Båstads GIF - Stattena IF
  -      
16
13:00
lör
13:00    
F12-10, Toftavallen C-plan 7-manna 2
F12-10 » 
Ödåkra IF - Stattena IF 1
  -      
16
11:30
lör
11:30    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Eskilsminne
  -      
16
11:30
lör
11:30    
P12 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Stattena IF - Eskilsminne IF blå
  -      
15
19:00
fre
19:00    
P16 , Dösjöbro IP A-plan
P16 » 
Dösjöbro IF - Stattena IF/Stattena IF Akademi
  -      
15
18:30
fre
18:30    
F16/Dam U, Svalövs IP A-plan
Svalövs BK/Kågeröds BoIF/Röstånga IS - Stattena IF1  -  1  
 
10
17:00
sön
17:00    
F14/13 , Bortamatch/cup
Skälderviken IF - Stattena IF  -      
10
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Allerums GIF
  -      
10
15:00
sön
15:00    
P12 , Råå IP B-plan 7-manna
P12 » 
Råå IF vit - Stattena IF
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P16 , Stattena IF
P16 » 
Stattena IF - Torns IF
  -      
09
11:30
lör
11:30    
P11 , Västergårds IP 2
P11 » 
Högaborgs BK 2 - Stattena IF vit
  -      
09
11:00
lör
11:00    
F14/13 , Tolvans IP C-plan 9-manna
IF Lödde - Stattena IF/Helsingborgs FF3  -  1  
09
11:00
lör
11:00    
F12-10, Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
F12-10 » 
Stattena IF 1 - Ängelholms FF gul
  -      
09
09:00
lör
09:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Bjuvstorp
  -      
09
09:00
lör
09:00    
P8, Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P8 » 
Stattena IF - Bjuvstorps FF vit
  -      
 
03
17:30
sön
17:30    
Dam, Grevieparken A-plan
Dam » 
Bjärelaget DFF - Stattena IF
  -      
03
15:00
sön
15:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Ekets GoIF
  -      
03
15:00
sön
15:00    
P14/13 , Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Ekets GoIF  -      
03
13:00
sön
13:00    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF (domare) - Teckomatorp
  -      
03
13:00
sön
13:00    
F14/13 , Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Teckomatorp   -      
03
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Hittarps IK
  -      
03
11:00
sön
11:00    
P11 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P11 » 
Stattena IF vit - Hittarps IK vit
  -      
02
13:00
lör
13:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - IK Wormo
  -      
02
13:00
lör
13:00    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF (domare) - Höganäs BK
  -      
02
13:00
lör
13:00    
F14/13 , Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena IF/Helsingborgs FF - Höganäs BK blå (7m)5  -  4  
02
13:00
lör
13:00    
P12 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Stattena IF - IK Wormo blåvit
  -      
02
12:15
lör
12:15    
P11 , Råå IP B-plan 7-manna
P11 » 
Råå IF ljusblå - Stattena IF blå
  -      
02
11:30
lör
11:30    
F12-10, Vikvalla B-plan 7-manna 1
F12-10 » 
Vikens IK - Stattena IF 1
  -      
02
11:30
lör
11:30    
F16/Dam U, Skäldervikens IP A-plan 9-manna
Skäldervikens IF (9m) - Stattena IF0  -  0  
APRIL 2020
 
26
15:00
sön
15:00    
Dam, Sportcenter Höganäs
Dam » 
Kullabygdens DFF U - Stattena IF DamU
  -      
26
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Glumslövs FF
  -      
26
15:00
sön
15:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Eskilsminne IF
  -      
26
15:00
sön
15:00    
F16/Dam U, Höganäs sportcenter
Kullabygdens DFF - Stattena IF  -      
26
15:00
sön
15:00    
P14/13 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 9-manna
Stattena IF - Eskilsminne IF vit  -      
26
12:00
sön
12:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Råå IF
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P11 , Olympiafältet - Plan 7
P11 » 
Stattena IF - Råå
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P11 , Norrvalla IP
P11 » 
Stattena IF blå - Fortuna FF svart
  -      
25
14:00
lör
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Brunnby FF
  -      
25
14:00
lör
14:00    
P8, Olympiafältet - Plan 7
P8 » 
Stattena IF - Brunnby FF
  -      
25
11:00
lör
11:00    
P11 , Uggleplan, Perstorp C-plan 7-manna 2
P11 » 
Perstorp Bälinge IK blå - Stattena IF vit
  -      
24
19:00
fre
19:00    
F16/Dam U, Olympiafältet Plan 7 Konstgräs
Stattena IF - Perstorp Bälinge IK/Röke IF  -      
24
18:00
fre
18:00    
P12 , Bortamatch/cup
P12 » 
Bjuvstorp - Stattena IF
  -      
23
17:30
tor
17:30    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
 
Domare » 
Stattena IF (domare) -
  -      
 
19
16:00
sön
16:00    
Dam, Laröds IP A-plan
Dam » 
Hittarps IK FF - Stattena IF
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P11 , Harlyckan 3, konstgräs
P11 » 
Eskilsminne IF svart - Stattena IF blå
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P11 , Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 2
P11 » 
Stattena IF vit - Höganäs BK röd
  -      
19
09:30
sön
09:30    
P8, Ättekullagatan 28, 25002 HELSINGBORG
P8 » 
Ramlösa - Stattena IF
  -      
18
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP
Dam » 
Råå - Stattena IF
  -      
18
13:00
lör
13:00    
P12 , Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
P12 » 
Stattena IF - Höganäs BK blå
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P14/13 , Ljungavallen 9-manna
Ljungbyheds IF - Stattena IF  -      
18
12:00
lör
12:00    
P14/13 , Lödeköpinge
IF Lödde - Stattena IF  -      
18
11:00
lör
11:00    
F16/Dam U, Vikvalla A-plan
Vikens IK - Stattena IF  -      
 
12
17:00
sön
17:00    
P11 , Olympiafältet - Plan 7
 
P11 » 
Stattena IF -
  -      
12
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet - Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Allerums GIF
  -      
12
15:00
sön
15:00    
Dam, Olympiafältet Plan 5
Dam » 
Stattena IF - Västra Karups FK
  -      
12
15:00
sön
15:00    
F16/Dam U, Olympiafältet plan 5
Stattena IF - Allerum  -      
12
14:00
sön
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Skälderviken
  -      
12
14:00
sön
14:00    
P14/13 , Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Skäldervikens IF  -      
12
12:00
sön
12:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
 
Domare » 
Stattena IF (domare) -
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P11 , Olympiafältet - Plan 7
P11 » 
Stattena IF - Ik wormo
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P11 , Norrvalla IP
P11 » 
Stattena IF blå - Hittarps IK svart
  -      
12
11:00
sön
11:00    
P11 , Hyllinge IP B-plan 7-manna 1
P11 » 
Hyllinge GIF - Stattena IF vit
  -      
11
14:00
lör
14:00    
F16/Dam U, Olympiafältet Plan 9
Stattena IF - Svalövs BK/Kågeröds BoIF/Röstånga IS  -      
11
14:00
lör
14:00    
P12 , Bållevi B-plan 7-manna 1
P12 » 
Helsingborg Östra IF svart - Stattena IF
  -      
07
17:30
tis
17:30    
Domare, Olympiafältet plan 7
 
Domare » 
Stattena IF (domare) -
  -      
 
04
12:00
lör
12:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Allerums GIF
  -      
04
11:00
lör
11:00    
Herr Akademi, Olympiafältet plan 10
Össjö IS - Stattena IF  -      
02
17:30
tor
17:30    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF (Domare) - Helsingborgs City
  -      
01
19:15
ons
19:15    
Dam, Olympiafältet - Plan 7
Dam » 
Stattena IF - Allerum
  -      
MARS 2020
 
30
19:30
mån
19:30    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF P04 - Stattena IF Akademin
  -      
 
28
14:00
lör
14:00    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF (domare) - Helsingborgs City
  -      
28
14:00
lör
14:00    
F16/Dam U, Löddeköpinge
IF Lödde - Stattena IF  -      
28
14:00
lör
14:00    
P12 , Olympiafältet plan 10
P12 » 
Stattena IF - Helsingborg city FC
  -      
 
22
13:30
sön
13:30    
F16/Dam U, Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Svalöv/Röstånga  -      
21
15:00
lör
15:00    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF (domare) - Kullavägens BK
  -      
21
15:00
lör
15:00    
P14/13 , Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Kullavägens BK  -      
21
11:00
lör
11:00    
F14/13 , Norvalla
 
Strövelstorp - Stattena IF  -      
21
10:30
lör
10:30    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF - FK Besa
  -      
 
15
15:30
sön
15:30    
Herr , DM. Olympiafältet plan 10
Herr » 
Stattena IF - Vikens ik
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF Akademin - Strövelstorps GIF
  -      
14
13:00
lör
13:00    
Dam, Olympiafältet - Plan 7
Dam » 
Stattena IF - Västra Karup
  -      
14
13:00
lör
13:00    
F16/Dam U, Olympiafältet plan 7
Stattena IF - Västra Karup  -      
14
11:15
lör
11:15    
P10/9 , Olympiafältet - Plan 7
P10/9 » 
Helsingborgs IF - Stattena IF
  -      
14
10:30
lör
10:30    
Herr Akademi, Olympiafältet plan 10
Stattena IF Akademi - Strövelstorps GIF  -      
09
19:15
mån
19:15    
Herr , DM vikenplanen Furulund
Herr » 
Furulunds ik - Stattena IF
  -      
 
07
13:00
lör
13:00    
F14/13 , Olympiafältet plan 10
Stattena If F16 - Stattena IF  -      
07
13:00
lör
13:00    
F16/Dam U, Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Stattena/HFF   -      
07
10:30
lör
10:30    
Herr , Norvalla plan 2
Herr » 
Helsingborgs allmänna idrottssällskap - Stattena IF
  -      
07
10:30
lör
10:30    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF - Brunnby FF
  -      
06
19:00
fre
19:00    
Herr Akademi, Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF (5) - Stattena IF Akademi (6)17  -  0  
 
01
15:30
sön
15:30    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Landsrkona Bois
  -      
01
14:00
sön
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (Domare) - BK Landora
  -      
01
14:00
sön
14:00    
Herr , DM Höganäs sport center konstgräs syd
Herr » 
Jonstorps if - Stattena IF
  -      
01
14:00
sön
14:00    
P10/9 , Olympiafältet - Plan 7
P10/9 » 
Stattena IF - BK Landora/Landskrona BoIS
  -      
01
13:30
sön
13:30    
P14/13 , Maria Parks IP
Hittarps IK - Stattena IF  -      
01
10:00
sön
10:00    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF - Hyllinge GIF
  -      
FEBRUARI 2020
 
29
15:30
lör
15:30    
Dam, Danmark
Dam » 
FC Helsingør - Stattena IF
  -      
29
15:30
lör
15:30    
F16/Dam U, Danmark
FC Helsingør - Stattena IF  -      
29
10:30
lör
10:30    
P10/9 , Bjuv
P10/9 » 
Bjuvstorps FF - Stattena IF
  -      
26
19:00
ons
19:00    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF Akademin - Helsingborgs AIS
  -      
 
23
14:00
sön
14:00    
Dam, Olympiafältet - Plan 7
Dam » 
Stattena IF - FC Helsingør
  -      
23
14:00
sön
14:00    
F16/Dam U, Olympiafältet plan 7
Stattena IF - FC Helsingør  -      
23
14:00
sön
14:00    
Herr , Höganäs sportcenter
Herr » 
Brunnby ff - Stattena IF
  -      
17
19:00
mån
19:00    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF P04 - Stattena IF Akademin
  -      
 
15
15:30
lör
15:30    
Herr , Olympiafältet - Plan 7
Herr » 
Stattena IF - Croatia
  -      
15
11:00
lör
11:00    
Domare, Olympiafältet plan 10
Domare » 
Stattena IF (domare) - Höganäs
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P11 , Olympiafältet - Plan 7
P11 » 
Stattena IF - Höganäs bk
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P11 , Olympiafältet - Plan 7
P11 » 
Stattena IF - Höganäs BK2
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P16 , Bortamatch/cup
P16 » 
Ramlösa Södra IF - Stattena IF
  -      
12
19:00
ons
19:00    
Dam, Norvalla
Dam » 
Helsingborgs FF - Stattena IF
  -      
12
19:00
ons
19:00    
F16/Dam U, Norvalla
Helsingborgs FF - Stattena IF Dam  -      
 
09
13:00
sön
13:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (Domare) - Lödde
  -      
09
13:00
sön
13:00    
P10/9 , Olympiafältet - Plan 7
P10/9 » 
Stattena IF - Lödde
  -      
08
15:30
lör
15:30    
Herr , Olympiafältet plan 10
Herr » 
Stattena IF - Stattena if akademi
  -      
08
15:30
lör
15:30    
Herr Akademi, Olympiafältet plan 10
Stattena IF - Stattena IF Akademi  -      
08
15:30
lör
15:30    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF Akademin - Stattena IF A laget
  -      
08
13:00
lör
13:00    
P10/9 , Olympiafältet - Plan 7
P10/9 » 
Stattena IF - Borstahusen
  -      
08
10:30
lör
10:30    
P14/13 , Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Ramlösa Södra  -      
 
02
10:30
sön
10:30    
P14/13 , Västergårds IP
Eskilsminne IF - Stattena IF  -      
JANUARI 2020
 
27
19:30
mån
19:30    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF P04 - Stattena IF Akademin
  -      
 
26
15:00
sön
15:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF - Helsingborgs IF
  -      
26
15:00
sön
15:00    
P10/9 , Olympiafältet - Plan 7
P10/9 » 
Stattena IF - Helsingborgs IF
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P14/13 , Lund
Torns IF - Stattena IF  -      
25
14:00
lör
14:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (domare) - Löddes FF
  -      
25
14:00
lör
14:00    
P10/9 , Olympiafältet - Plan 7
 
P10/9 » 
Stattena IF - Lödde FF
  -      
 
19
11:00
sön
11:00    
Domare, Olympiafältet - Plan 7
Domare » 
Stattena IF (Domare) - Lilla Torg
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P14/13 , Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Lilla Torg  -      
 
12
10:30
sön
10:30    
P14/13 , Löddeköpinge
Lödde FF - Stattena IF  -      
 
05
12:00
sön
12:00    
Herr , Helsingborgs Arena
Herr » 
Hittarp - Stattena IF
  -      
02
11:00
tor
11:00    
P14/13 , Idrottens Hus
 
HM - Stattena IF  -      
DECEMBER 2019
 
26
16:00
tor
16:00    
Herr , Bortamatch/cup
Herr » 
Cup i Åstorp - Stattena IF
  -      
26
15:30
tor
15:30    
P16 , Bortamatch/cup
 
P16 » 
- Stattena IF
  -      
 
21
14:30
lör
14:30    
Domare, Helsingborgs Arena C
Domare » 
Stattena IF (Domare) - Jonstorps
  -      
21
14:30
lör
14:30    
P14/13 , Helsingborgs Arena C
Stattena IF - Jonstorps IF  -      
17
18:30
tis
18:30    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF Akademin/P04 - Stattena IF A laget
  -      
 
14
08:00
lör
08:00    
Herr , Idrottens Hus
Herr » 
Hm futsal - Stattena IF
  -      
09
19:00
mån
19:00    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF P05/P04 - Stattena IF Akademin
  -      
 
08
11:00
sön
11:00    
P16 , Olympiafältet plan 10
P16 » 
Stattena IF - Jonstorps IF
  -      
07
12:00
lör
12:00    
F16/Dam U, Löddeköpinge
IF Lödde - Stattena IF  -      
07
10:00
lör
10:00    
P10/9 , Landskrona
P10/9 » 
Bk Landora/Landskrona Bois - Stattena IF
  -