Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Stattena IF
glädje · delaktighet · respekt · inkluderande
F14
Matcher
MARS 2020
 
07
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet plan 10
Stattena If F16 - Stattena IF  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Norvalla
 
Strövelstorp - Stattena IF  -      
MAJ 2020
 
02
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena IF/Helsingborgs FF - Höganäs BK blå (7m)5  -  4  
03
13:00
sön
13:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Teckomatorp   -      
 
09
11:00
lör
11:00    
Tolvans IP C-plan 9-manna
IF Lödde - Stattena IF/Helsingborgs FF3  -  1  
10
17:00
sön
17:00    
Bortamatch/cup
Skälderviken IF - Stattena IF  -      
 
17
16:00
sön
16:00    
Norvalla
Stattena IF - Åstorp  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Munka IP C-plan 7-manna 2
Munka Ljungby IF (7m) - Stattena IF/Helsingborgs FF3  -  2  
24
11:00
sön
11:00    
Norvalla
Viken - Stattena IF  -      
JUNI 2020
 
06
13:00
lör
13:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
Stattena IF/Helsingborgs FF - Ekets GoIF2  -  4  
07
15:00
sön
15:00    
Norvalla
Strövelstorp - Stattena IF  -      
 
13
11:30
lör
11:30    
Kullaparken B-plan 9-manna
Jonstorps IF FK - Stattena IF/Helsingborgs FF10  -  1  
 
21
11:00
sön
11:00    
Olympiafältet - Plan 7
Stattena IF - Råå IF0  -  0  
AUGUSTI 2020
 
16
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena F08 - Munka Ljungby IF  -      
 
22
11:00
lör
11:00    
Odenvallen A-plan 7-manna 1
Röstånga IS - Stattena F08  -      
23
15:00
sön
15:00    
Olympiafltet Plan 6
Stattena F06 - Åstorps FF3  -  2  
 
29
15:00
lör
15:00    
Vikvalla C-plan
Vikens IK - Stattena F066  -  0  
30
16:00
sön
16:00    
Lards IP E-plan
Hittarps IK vit - Stattena F08  -      
SEPTEMBER 2020
 
04
18:30
fre
18:30    
Exercisfältet B-plan 9-manna
IK Wormo 2 - Stattena F069  -  2  
06
12:00
sön
12:00    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena F08 - Billesholms IK  -      
 
12
12:00
lör
12:00    
Norrvidingevallen A-plan 7-manna 1
Billeberga GIF - Stattena IF08  -      
13
11:30
sön
11:30    
Olympiafältet Plan 8
Stattena F06 - Munka Ljungby IF0  -  3  
 
19
12:00
lör
12:00    
Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
Stattena F08 - Ängelholms FF gul  -      
20
17:00
sön
17:00    
Skäldervikens IP B-plan 9-manna
Skäldervikens IF - Stattena F067  -  0  
 
26
12:00
lör
12:00    
Olympiafältet Plan 9
Stattena F06 - Strövelstorps GIF2  -  6  
27
13:00
sön
13:00    
Ryavallen C-plan 7-manna 1
Ekets GoIF - Stattena F08  -      
 
29
17:30
tis
17:30    
Höganäs Sportcenter, konstgräs Norr
Höganäs BK röd - Stattena F063  -  1  
OKTOBER 2020
 
03
11:30
lör
11:30    
Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
Stattena F08 - Vikens IK  -      
 
10
11:30
lör
11:30    
Örbyvallen B-plan 7-manna 1
Fortuna FF röd - Stattena F08  -